Умови публікацій

Шановні колеги-науковці, запрошуємо до публікації Ваших матеріалів у науковому журналі «Вісник Запорізького національного університету. Юридичні науки» № 3 (2019 р.). До друку приймаються статті докторів наук, кандидатів наук, молодих науковців (студентів, аспірантів, здобувачів), а також інших осіб, які мають вищу освіту та займаються науковою діяльністю. Для успішної публікації статті у фаховому науковому виданні, необхідно надіслати до 20 грудня 2019 р. на електронну адресу редакції Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. наступні матеріали:

  • наукову статтю, обов’язково оформлену відповідно до вказаних вимог;
  • iнформаційну довідку про автора, яка повинна обов’язково містити: прізвище, ім’я, по батькові (повністю) автора, його науковий ступінь, вчене звання, місце роботи і посаду, назву статті, тематичний розділ журналу, поштову адресу для направлення авторського примірника журналу, контактний телефон, адресу електронної пошти;
  • відскановане підтвердження сплати коштів на покриття витрат з публікації статті.

Редакція журналу здійснює внутрішнє анонімне рецензування статті, після проходження якого автори отримують підтвердження про прийняття статті до друку.

Зразок оформлення назви електронних файлів: Іванов_І.І._стаття, Іванов_І.І._інформаційна довідка, Іванов_І.І._рецензія, Іванов_І.І._оплата.

Матеріали для опублікування в журналі приймаються за такими тематичними розділами:

I. Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень;

II. Конституційне право; муніципальне право;

III. Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право;

IV. Господарське право, господарсько-процесуальне право;

V. Трудове право; право соціального забезпечення;

VI. Земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право;

VII. Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право;

VIII. Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право;

IX. Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність;

X. Судоустрій; прокуратура та адвокатура;

XI. Міжнародне право;

XII. Філософія права.

Автору (авторам) статті висилається один авторський примірник журналу на поштову адресу. Про додаткові примірники необхідно попереджувати завчасно.

Автори отримують реквізити для оплати публікаційного внеску після проходження обов'язкового внутрішнього анонімного рецензування наукових статей та їх перевірки на плагіат.